Go to Top

Nieuw; Tao Meditatie en Chi Kungs

Nieuw in ons aanbod is de les Tao Meditatie en Chi Kungs.

Verzachting, moeiteloosheid en echt verbinding met je lichaam. Ontspanning in je zenuwstelsel door middel van milde fysieke bewegingen, het werken met de Innerlijke Glimlach en andere Taoïstische meditaties.

In deze nieuwe lessen van 45 minuten kun je proeven van Chi Kungs en Tao Meditaties uit de traditie van de Nei Dan Kung.

Geschikt voor alle volwassenen, met of zonder fysieke beperkingen.

Gratis proefles op dinsdag 9 januari 10:15-11:00

Daarna 4 lessen voor €19,95(ter kennismaking) bij EARLY BIRD opgave voor 20-12. Daarna €22,95

 

Geef je nu op

Over Karin de Wit

Karin de Wit was met haar Hoopdance shows onder andere te zien bij Istanbul-Amsterdam Burlesque Fest Club 360 Istanbul, Activia/Danone Wereld record Hula Hoop Oostende, Grand Opening Machaca Hill, Belize en Nieuwjaarsconcert Kasteel de Wittenburg, Wassenaar. Zij bereikte in 2011 de Halve Finale van het bekende tv programma 'Holland’s Got Talent'. Docententrainingen verzorgde zij o.a. in Wenen.